czwartek, 18 lutego 2021 14:38

Potrącenie na pasach na ul. Roosevelta

 

Szczególną ostrożność powinni zachowywać zarówno piesi, jak i kierowcy, kiedy panująca aura oraz zmrok utrudnia widoczność na drogach. 

Z uwagi, iż na terenie Gniezna w ostatnich dniach doszło aż do 3 potrąceń pieszych policjanci drogówki proszą wszystkich kierowców i pieszych, by zachowali większą ostrożność.

Ostatnie zdarzenie miało miejsce w środę, 17 lutego 2021 roku po godzinie 19:00 na skrzyżowaniu ulicy Paczkowskiego z Roosevelta w Gnieźnie. Potrącona przez kierującego Fiatem Cinquecento została przechodząca na zielonym świetle, przez oznakowane przejście dla pieszych 63-letnia gnieźnianka.

Sprawca potrącenia następnie przewiózł poszkodowaną do szpitala, gdzie stwierdzono u niej obrażenia ciała (w tym złamania). Obecnie jest ona hospitalizowana. Dopiero wówczas policja została powiadomione o zdarzeniu - kierowca Fiata był trzeźwy, a policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane