sobota, 20 lutego 2021 09:13

Poranny wypadek na ul. Roosevelta

 

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło w sobotni ranek na drodze wylotowej z Gniezna w kierunku Jankowa Dolnego.

Do zdarzenia doszło 20 lutego, przed godziną 9 na prostym odcinku ul. Roosevelta - tuż przed granicą miasta. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Lancia, jadąc w kierunku Jankowa Dolnego, z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechał na prawą część drogi, wpadając na chodnik, następnie do rowu, gdzie uderzył bokiem w drzewo.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku, a następnie przystąpiły do uwalniania poszkodowanego zakleszczonego w pojeździe. Po rozcięciu elementów auta za pomocą narzędzi hydraulicznych, kierowca z obrażeniami ciała został przekazany do karetki zespołu ratownictwa medycznego - trafił do szpitala. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Roosevelta był zablokowany.

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza UBIQE sobota, 20 lutego 2021 14:43 napisane przez UBIQE

    Kolejny , któremu się wydawało , że jak jest prosta droga to można jechać 120 km/h , dobrze , że o tej porze nie było nikogo na chodniku bo doszłoby do tragedii . Obserwując kierowców w Gnieźnie , albo generalnie w Polsce to mam wrażenie , że trwa u nas jakiś wyścig , kto pierwszy przed światłami , ktoś za wolno jedzie ( przestrzega przepisów ! ) , wyprzedzę chociaż jednego , w terenie zabudowanym 100 km/h bo mam lepsze auto . Do czego to prowadzi , na załączonym obrazku , giną piesi potrąceni na pasach , jadący przepisowo .Dobrym przykładem jest ulica Wierzbiczany w Gnieźnie , teren zabudowany , brak chodników , zatoczek autobusowych , momentami samochody mijają pieszych o włos , bo niektórym się wydaje , że to autostrada , dlatego całym sercem jestem za montażem w takich miejscach fotoradarów albo częstszymi kontrolami policji .

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane