niedziela, 21 lutego 2021 15:07

Mężczyzna nie mógł zejść z lodu na jeziorze w Skorzęcinie

 

W niedzielne wczesne przedpołudnie służby otrzymały zawiadomienie o mężczyźnie, który ma problem z zejściem z Jeziora Niedzięgiel.

Zdarzenie miało miejsce 21 lutego około godziny 13.30. Jak wynikało ze zgłoszenia, na zamarzniętym jeziorze koło Skorzęcina około 500 metrów od brzegu miał znajdować się mężczyzna, który miał problem z powrotem na ląd.

Na miejsce zadysponowano OSP Skorzęcin, OSP Witkowo i JRG Gniezno z łodziami. Po dotarciu pierwszego zastępów okazało się, że mężczyzna z trudem zdołał dotrzeć na dziką plażę. Trafił od razu pod opieką strażaków, ale nie wymagał pomocy medycznej i został przekazany patrolowi policji.

źródło: OSP Witkowo

4 komentarzy

 • Link do komentarza rafi poniedziałek, 22 lutego 2021 18:47 napisane przez rafi

  o co wam chodzi...przecież jest demokracja ...wszyscy robia co chca patrz strajki itp to se chlop po lodzie nie moze pochodzic

 • Link do komentarza Babcia poniedziałek, 22 lutego 2021 11:41 napisane przez Babcia

  wczoraj na jeziorze Winiary nie tylko rano, ale cały dzień było widać spacerowiczów na lodzie podchodzili do przerębli nawet z dziećmi... skrajna nieodpowiedzialność, a potem tylko łzy!

 • Link do komentarza spacerowicz niedziela, 21 lutego 2021 20:08 napisane przez spacerowicz

  Dzisiaj około 10 do południa ktoś chodził po jeziorze Winiary. Ludzie mają jednak nie po kolei.......

 • Link do komentarza Slawek niedziela, 21 lutego 2021 15:40 napisane przez Slawek

  Niepoważni ludzie powinni płacić za akcje ratownicze

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane