wtorek, 23 lutego 2021 09:42

Dachowanie we wtorkowy ranek

 
Dachowanie we wtorkowy ranek źródło: OSP Czerniejewo

Przed godziną 8 na drodze prowadzącej z Czerniejewa do Gniezna doszło do dachowania samochodu osobowego - kierujący na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce 23 lutego na szosie, tuż za Czerniejewem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, auto marki Citroen, najprawdopodobniej wpadło w poślizg i w wyniku tego wypadł z drogi, gdzie dachował.

Kierujący autem wyszedł z pojazdu o własnych siłach i nie wymagał pomocy medycznej. Wezwane OSP Czerniejewo zabezpieczyło miejsce zdarzenia, a także odwróciło auto na koła i odłączyło zasilanie w pojeździe. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane