piątek, 26 marca 2021 08:40

Dachowanie w piątkowy ranek

 
Dachowanie w piątkowy ranek źródło: OSP Witkowo

Wczesnym rankiem służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do którego miało dojść na szosie z Witkowa w kierunku Powidza.

Do zdarzenia doszło 26 marca, około godziny 6. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Renault, jadąc szosą przez Strzyżewo Witkowskie, z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechał z drogi i dachował.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Witkowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyło miejsce zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Podróżujące autem dwie osoby opuściły je o własnych siłach, a przybyły zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu poszkodowanych do szpitala na dalsze badania.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane