wtorek, 30 marca 2021 15:29

Migawki z miasta - wiosenny widok na ul. Strumykowej

 

Wiosenna aura zachęca do spacerów pieszych lub rowerowych i to właśnie w trakcie tych wypraw można odkrywać różne oblicza miasta. Tak też jest na ul. Strumykowej.

Na początku marca przybliżono założenia inwestycji PWiK ukończonej w rejonie ul. Kostrzewskiego, w ramach której powstało około 800 metrów długości kanalizacji. Prace przedłużały się znacznie ponad wyznaczony pierwotnie czas i obejmowały tereny po obu stronach ul. Kostrzewskiego, gdzie gromadzono materiał budowlany i maszyny. Od miesiąca jednak prace już nie trwają, ale wciąż zalegają jej pozostałości. 

O ile jednak natura sama w końcu upomni się o przekopaną ziemię, o tyle jednak po inwestycji pozostał wciąż kontener oraz przenośna toaleta. Z tego pierwszego już kilka dni temu przy większych wiatrach wydmuchało śmieci, które teraz zalegają wzdłuż płotu i czekają - jak to porzucone odpady - albo je przeniesie je gdzieś dalej i staną się problemem dla kogoś innego, albo ktoś je w końcu pozbiera. Ktoś odpowiedzialny?

2 komentarzy

  • Link do komentarza mirek piątek, 16 kwietnia 2021 18:47 napisane przez mirek

    dbajmy o to co mamy ,czego nie ogarniamy i zaprzestańmy rozbudowy ,rewitalizacji przestańmy tyloma frontami partaczyć niszczyć to co już jest nie da sie na to patrzeć a to co widzimy na zdjęciach to obraz śmietniska po każdej przebudowie, rozbudowie -skandal trwa!!!!

  • Link do komentarza Bolo wtorek, 30 marca 2021 18:46 napisane przez Bolo

    Taka jakość wykonawcy. Teren powinien zostać wyrównany i obsadzony trawą w normalnym mieście.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane