wtorek, 06 kwietnia 2021 07:54

Dachowanie w polu

 
Dachowanie w polu źródło: OSP Kłecko

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 197, na wysokości Komorowa, gdzie miało miejsce dachowanie pojazdu.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia po godzinie 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku drogi między Komorowem a Waliszewem, kierujący samochodem osobowym utracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni, dachując autem na pobliskim polu.

Na miejsce zdarzenia przybyło zadysponowane OSP Kłecko, które zabezpieczyło uszkodzony pojazd oraz udzieliło pomocy kierującemu. Następnie został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, jednak nie odniósł on poważniejszych obrażeń. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

źródło: OSP Kłecko

2 komentarzy

  • Link do komentarza uriveab środa, 07 kwietnia 2021 13:37 napisane przez uriveab

    https://sexuria.net/

  • Link do komentarza Sze wtorek, 06 kwietnia 2021 11:42 napisane przez Sze

    W zeszłym roku trafiłem tam na 4(!!) kierowców leżących w polu. Pragnę zaznaczyć, że tylko raz w tygodniu jeździłem tą drogą.
    Zawsze zastanawiałem się jak to możliwe, że wypadł z drogi. Mój domysł to prędkość, ale pewnego dnia jadąc za autem, które jechało MAKSYMALNIE 50km (mokra nawierzchnia) dosłownie WYRZUCIŁO go z drogi!
    Wybite zawieszenie + stan drogi?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane