środa, 14 kwietnia 2021 14:31

Zderzenie samochodów między Cielimowem a Żydowem

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środowe popołudnie na drodze krajowej nr 15, gdzie miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 14 kwietnia, po godzinie 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku szosy doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, po czym jeden z nich wypadł z jezdni do rowu. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowane OSP Żydowo, OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno. Na tę chwilę na miejscu trwają działania służb na miejscu wypadku i nie ma informacji o poszkodowanych - ruch na tym odcinku DK15 odbywa się wahadłowo.

1 komentarz

  • Link do komentarza Radek środa, 14 kwietnia 2021 14:53 napisane przez Radek

    A policja łaskawie raczyla przyjechać po 50 minutach....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane