środa, 28 kwietnia 2021 14:04

Poranny wypadek na ul. Wrzesińskiej

 

W środowy ranek na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej i Pustachowskiej doszło do wypadku z udziałem samochodu i motoroweru. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 28 kwietnia o godzinie 7:30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Mercedes, 65-letnia mieszkanka Gniezna, skręcając w lewo z ulicy Pustachowskiej w ulicę Wrzesińską, zderzyła się z kierującym motorowerem marki Wangye, 58-letnim gnieźnianinem.

Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został karetką pogotowia przetransportowany do szpitala. Jak ustalili funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego uczestnicy byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej Mercedesem oraz dowody rejestracyjne od samochodu i motoroweru za uszkodzenia pokolizyjne. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku.

źródło: KPP Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza Bartłomiej czwartek, 29 kwietnia 2021 11:09 napisane przez Bartłomiej

  Rondo, tylko rondo. Wszędzie ronda. Małe z zasadą, że pierwszeństwo ma ten kto szybciej jedzie jak przy Biedronce na Roosevelta czy przy Lidlu na Gdańskiej. Więcej takich pseudorond.

 • Link do komentarza mieszkaniec czwartek, 29 kwietnia 2021 08:10 napisane przez mieszkaniec

  Zorro, popieram!

 • Link do komentarza Obserwator środa, 28 kwietnia 2021 19:54 napisane przez Obserwator

  Pilne?40 lat tak jest już i gdzie tu pilne...

 • Link do komentarza Zorro środa, 28 kwietnia 2021 15:01 napisane przez Zorro

  To skrzyżowanie potrzebuje pilnej przebudowy i zainstalowania sygnalizacji świetlnej. Widoczność jest tam katastrofalna

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane