wtorek, 04 maja 2021 13:09

Zderzenie na ul. Żwirki i Wigury

 

Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło we wtorkowe południe na ul. Żwirki i Wigury.

Do zdarzenia doszło 4 maja, po godzinie 12. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w samochód marki Alfa Romeo jadący w kierunku Winiar, a który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, uderzył z tyłu nadjeżdżający Opel.

Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i udzieliły pomocy dwóm poszkodowanym, które następnie zostały przekazane zespołowi ratownictwa medycznego - obie trafiły do szpitala na dalsze badania.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań (około pół godziny) ruch odbywał się wahadłowo i tworzyły się długie korki.

6 komentarzy

 • Link do komentarza Adam środa, 05 maja 2021 12:08 napisane przez Adam

  @Marcin albo patrzeć w smartfona a nie przez przednią szybę...

 • Link do komentarza sio_partia środa, 05 maja 2021 09:13 napisane przez sio_partia

  A od czerwca będzie jeszcze gorzej.

 • Link do komentarza medyk wtorek, 04 maja 2021 19:32 napisane przez medyk

  tak ogólnie to ja bym zlikwidowała to przejście.... 30 m dalej jest duże skrzyżowanie z sygnalizacja świetlną, a ok 40m w druga stronę jest przejście przy wiadukcie!!! Jadąc z dołu jest problem żeby tam zauważyć pieszego wychodzącego z ośrodka i zaraz skręcając w prawo na skrzyżowaniu też trzeba się zatrzymać!!! Ogólnie to w jakim celu jest to przejście??? ani do parkingu, ani do szkoły gdzie rodzice parkują i przechodzą na drugą strone, ani do sklepu... na co to przejście??? Chyba żeby wylecieć z autobusu i rzucić sie pod auto....

 • Link do komentarza Anna wtorek, 04 maja 2021 19:23 napisane przez Anna

  Nie lubie tego przejścia!!! Obok jest sygnalizacja a ludzie łaża akurat tym przejściem... nawet Ci co wychodzą ze szkoły to nie mają chęci iść na bezpieczne przejście tylko walą z furtki na druga stronę!!!! Auto się zatrzyma lub nie i dlatego tam co jakis czas sie cos wydarza...

 • Link do komentarza Sze wtorek, 04 maja 2021 18:53 napisane przez Sze

  Marin, mało jeździsz, albo jesteś nieomylny. Pozdrawiam

 • Link do komentarza Marin wtorek, 04 maja 2021 14:47 napisane przez Marin

  Ślepym trzeba być żeby nie widzieć auta ze stoi na przejściu dla pieszych

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane