piątek, 07 maja 2021 12:44

Policjanci oddali cześć zastrzelonemu funkcjonariuszowi

 

Policjanci z Gniezna upamiętnili funkcjonariusza, zastrzelonego kilka dni temu w Raciborzu podczas interwencji przez 40-letniego napastnika.

Funkcjonariusze KPP Gniezno w południe na kilka chwil przerwali swoją służbę, by upamiętnić asp. Michała Kędzierskiego - policjanta z komendy w Raciborzu. W miniony wtorek mundurowi zostali wezwani do interwencji związanej z kierowcą samochodu, który miał się dziwnie zachowywać. Po dotarciu na miejsce podczas próby wylegitymowania, mężczyzna z tego pojazdu wyciągnął broń i postrzelił śmiertelnie asp. Michała Kędzierskiego. Jak się okazało, napastnikiem był 40-letni bandyta, wielokrotnie wcześniej notowany. Zastrzelony policjant był w służbie od 9 lat, wcześniej pracował jako dziennikarz w lokalnych mediach.

W piątkowe południe w Raciborzu rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe. O tej samej porze w całym kraju policjanci oddali cześć koledze, który poległ na służbie. Również w Gnieźnie funkcjonariusze zgromadzili się przed komendą, gdzie o godzinie 12 zawyły syreny policyjne. Podobnie było też na Rynku i w innych miejscach, gdzie akurat mundurowi prowadzili działania.

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Edek wtorek, 11 maja 2021 17:07 napisane przez Edek

  Śmiech na sali gdy umiera bądź jest zamordowany normalny człowiek to jest cisza nawet nikt o nim nie pomyśli a tu proszę jak kogoś dotyczy że służby to wszyscy oddają hołd

 • Link do komentarza janciovodnik poniedziałek, 10 maja 2021 23:37 napisane przez janciovodnik

  Tragiczne "mundury" ma nasza policja. Szkoda patrzeć :/

 • Link do komentarza ag niedziela, 09 maja 2021 16:51 napisane przez ag

  I to jest właśnie piękne w Policji. Łezka sie kreci w oku.

 • Link do komentarza wilk sobota, 08 maja 2021 14:38 napisane przez wilk

  I dlatego min.jestem za przywróceniem kary śmierci dla zwyrodniałych naćpanych bandytów!!!

 • Link do komentarza kibolo piątek, 07 maja 2021 13:59 napisane przez kibolo

  A kiedy oddadzą cześć zamordowanym przez policjantów?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane