poniedziałek, 10 maja 2021 09:42

Wywrócenie motocykla na remontowanej drodze

 
Wywrócenie motocykla na remontowanej drodze źródło zdjęć: OSP Witkowo

W niedzielny wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na wyjeździe z Witkowa w kierunku Wrześni.

Do zdarzenia doszło 9 maja, po godzinie 20:30. Wówczas to policjanci otrzymali powiadomienie, że na ul. Wrzesińskiej w Witkowie doszło do przewrócenia motocykla. 

Na miejsce przyjechała policja, która ustaliła iż kierujący motocyklem marki Yamaha, jadąc remontowanym odcinkiem drogi najechał na krawędź frezowanego asfaltu i doprowadził do wywrócenia jednośladu. W wyniku tego odniósł obrażenia, a wezwany zespół ratownictwa medycznego przewiózł go do szpitala na dalsze badania.

Jak ustaliła policja, kierujący motocyklem był trzeźwy. Wezwane na miejsce OSP Witkowo zabezpieczyło rejon zdarzenia na czas prowadzonych działań oraz rozlane płyny eksploatacyjne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane