wtorek, 11 maja 2021 17:39

Zderzenie między Witkowem a Wólką. 9 osób trafiło do szpitala

 
Zderzenie między Witkowem a Wólką. 9 osób trafiło do szpitala źródło zdjęć: OSP Strzałkowo

Do poważnego wypadku drogowego doszło we wtorkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 260, tuż za granicą powiatu gnieźnieńskiego. 

Do zdarzenia doszło 11 maja, przed godziną 14 na szosie między Witkowem a Wólką, około 3 kilometry od Mielżyna. W rejonie skrzyżowania dróg miało miejsce zderzenie trzech samochodów osobowych, w wyniku czego jeden z nich wypadł z drogi, a kolejny dachował na szosie.

Na miejscu zdarzenia działania prowadziły zastępy straży pożarnej z powiatu słupeckiego - w sumie zostało poszkodowanych 9 osób, a do jednej z nich konieczne było wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Szosa przez około trzy godziny była zablokowana - na ten czas wyznaczono objazdy. 

źródło zdjęć: OSP Strzałkowo

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer wtorek, 11 maja 2021 20:22 napisane przez szofer

    Droga prosta, jak drut, warunki atmosferyczne idealne, więc winę ponosi co najmniej jeden z tych kierowców, który nie dorósł do prowadzenia pojazdu na takiej zwykłej, nawet mało uczęszczanej wojewódzkiej drodze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane