piątek, 14 maja 2021 08:57

Zderzenie dwóch samochodów w piątkowy ranek

 
Zderzenie dwóch samochodów w piątkowy ranek źródło: OSP Czerniejewo

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego w Pawłowie zostali zadysponowani strażacy w piątkowy, wczesny ranek.

Do zdarzenia doszło 14 maja, po godzinie 5 rano na szosie Gniezno - Czerniejewo przechodzącej przez Pawłowo, w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do Baranowa. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do zderzenia czołowo-bocznego dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zadysponowano OSP Czerniejewo i JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Podróżującym udzielona została pomoc, ale jak się okazało nie odnieśli poważnych obrażeń i nikt nie wymagał hospitalizacji. 

Działania na miejscu, a tym samym utrudnienia w ruchu, trwały około godzinę. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane