wtorek, 18 maja 2021 20:00

Dwa zdarzenia na S5

 
Dwa zdarzenia na S5 źródło: PSP Gniezno

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło we wtorkowe południe w krótkim odstępie czasu na drodze ekspresowej S5.

Do pierwszego z nich doszło 18 maja po godz. 11 i dotyczyło kolizji samochodu, który wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne na zjeździe Gniezno Południe. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która nie odniosła żadnych obrażeń. Na miejscu obecna była również Policja oraz służby techniczne drogi S-5.

Drugie zdarzenie miało miejsce około godziny 11.40 kilka kilometrów dalej w stronę Poznania - przy węźle Łubowo doszło do pożaru w pojeździe. Kierowca pojazdu ciężarowego podczas jazdy zauważył ogień w okolicy tylnego koła od naczepy. Natychmiast zjechał na pobocze i przy użyciu gaśnicy proszkowej stłumił ogień. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz schłodzeniu nagrzanej obręczy koła i piasty przy użyciu wentylatora nadciśnieniowego. 

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane