środa, 26 maja 2021 14:21

Wyłączenie wody dla kilku ulic w centrum

 

PWiK informuje o czasowym wstrzymaniu dostaw wody do budynków położonych przy kilku ulicach w centrum Gniezna.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie  komunikatem nadesłanym w środę 26 maja w godzinach popołudniowych, iż w związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Św. Wawrzyńca, tego samego dnia wystąpią ograniczenia w dostawach wody dla następujących ulic: św. Wawrzyńca, Bednarski Rynek, Garbarska, Czysta, Zaułek, Jeziorna, Plac Józefa Piłsudskiego, Zielony Rynek, Warszawska. 

Ograniczenia w dostawach wody potrwają tego dnia w godzinach od 14:30 do około 20:00. Na czas usuwania awarii zostanie podstawiony beczkowóz z wodą pitną.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane