piątek, 28 maja 2021 07:38

Ponownie wyłączenie wody w centrum

 

Przeciągnęły się prace związane z usuwaniem skutków awarii w obrębie kilku ulic w centrum Gniezna. PWiK informuje o ponownym wstrzymaniu dostawy wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje o przerwie w dostawie wody w piątek 28 maja od godziny 8:00 - 12:00. Przerwa w dostawie wody dotyczy ulic: Kaszarskiej, Słomianka, Św. Wawrzyńca od ul. Tumskiej do Bednarskiego Rynku

Na czas usuwania awarii  podstawiony będzie beczkowóz z wodą pitną na wysokości ul. Słomianka a ul. Św. Wawrzyńca. Spółka przeprasza za utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane