sobota, 26 czerwca 2021 14:53

Milenium razem dla Olgi!

  Materiał prasowy

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole „Mali Odkrywcy” Milenium wspólnie włączyły się w akcję na rzecz Olgi Miśkiewicz.

Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele na różne sposoby zbierali pieniądze na leczenie dziewczynki, dla której terapia genowa to szansa na normalne życie. Niestety leczenie małej Olgi należy do najdroższych na świecie, dlatego każdy grosz się liczy.

Jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie zorganizowali kiermasz ciast i domowych wypieków, który okazał się wielkim sukcesem – w 2 godziny zebrano ponad 3100 zł! Podobnie ogromnym odzewem odpowiedziała społeczność Milenium w związku ze zbiórką odzieży, makulatury, a także nakrętek na rzecz Olgi.

To nie koniec pomysłów na pomoc dla dziewczynki. Dyrekcja Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Podstawowej Milenium wraz z Gronem Pedagogicznym wystosowała apel do uczniów i rodziców, aby w tym roku pieniądze zebrane na kwiaty w ramach podziękowań dla nauczycieli przekazać do puszki na rzecz Olgi. Reakcja uczniów i rodziców przerosła najśmielsze oczekiwania – uczniowie nie tylko przekazali pieniądze przeznaczone na kwiaty, ale także zrzekli się nagród za najlepsze wyniki w nauce. Fundusze na wyróżnienia dla najlepszych uczniów zostały przekazane na leczenie Olgi.

Akcja wciąż trwa! Zebrano 40% potrzebnej kwoty. Ty też możesz włączyć się do akcji! Zbiórka jest prowadzona na stronie https://www.siepomaga.pl/olga

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane