piątek, 02 lipca 2021 09:48

Tragiczny wypadek na ul. Żuławy

 

Zmarł mężczyzna, którego na ul. Żuławy przejechał samochód staczający się z ulicy. Na miejscu wciąż trwają działania służb.

Do tragicznego zdarzenia doszło 2 lipca około godziny 9.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód dostawczy z żywnością, który stanął koło sklepu znajdującego się na rogu ul. Żuławy i św. Jana, nagle zaczął się staczać - prawdopodobnie nie miał zaciągniętego hamulca ręcznego.

Dostawca z owego pojazdu wyładowywał w tym czasie towar. Wówczas staczający się pojazd przejechał po nim - auto zatrzymało się dopiero na chodniku, po przeciwnej stronie ulicy.

Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy JRG Gniezno, a także zespół ratownictwa medycznego. Niestety, obrażenia, jakie odniósł poszkodowany, były bardzo rozległe - stwierdzono jego zgon. 

Obecnie przejazd ul. Żuławy w tym rejonie jest zablokowany - prowadzone są działania z udziałem policji oraz prokuratora. 

Aktualizacja: Jak przekazała nam KPP Gniezno, zmarły mężczyzna liczył 50 lat i pochodził z powiatu jarocińskiego. Ciało zostało zabezpieczone na potrzeby badań sekcyjnych.
 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane