sobota, 03 lipca 2021 16:19

Zderzenie czterech samochodów w Cielimowie

 

W sobotnie popołudnie na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 doszło do zdarzenia z udziałem czterech samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 3 lipca, przed godziną 16 w Cielimowie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, jadący od strony Gniezna w kierunku Żydowa samochód marki Dacia, przed skrzyżowaniem z drogą prowadzącą na Gurówko, uderzył w poprzedzającą go przyczepę kempingową, ciągniętą przez inny pojazd. Ten następnie "efektem domina" uderzył w kolejne auto, które wpadło na następne oczekujące na zjazd w drogę podporządkowaną.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, OSP Żydowo i OSP Niechanowo. Po dotarciu służb zastano wszystkie sześć osób podróżujących autami poza pojazdami. W zdarzeniu tylko jedna osoba odniosła lekkie obrażenia - zadysponowano do niej zespół ratownictwa medycznego. 

Na czas prowadzonych działań ruch prowadzono wahadłowo przez pobliski parking. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Pisiorek poniedziałek, 05 lipca 2021 08:27 napisane przez Pisiorek

    Czytanie ze zrozumieniem szwankuje, ale fachowcy są pewni - jechali zbyt szybko

  • Link do komentarza kierowca sobota, 03 lipca 2021 19:35 napisane przez kierowca

    Wina wszystkich po kolei, bo nie zachowują obowiązującego dystansu między pojazdami! I zapewne wszystkie jechały zbyt szybko i nie zdołały zahamować na czas.

  • Link do komentarza Obserwator sobota, 03 lipca 2021 18:07 napisane przez Obserwator

    Ładnie dacia narobiła bałaganu

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane