wtorek, 06 lipca 2021 14:31

Tragiczny wypadek we wtorkowe popołudnie

 

Jedna osoba nie żyje a dwie zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło na szosie między Gnieznem a Kiszkowem.

Do zdarzenia doszło 6 lipca, przed godziną 13.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 197 z szosami prowadzącymi do Imiołek i Kamionka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży z Kiszkowa, Kłecka, Łubowa i Gniezna. Po dotarciu pierwszych okazało się iż kobieta jadąca jednym z pojazdow nie wykazuje czynności życiowych - stwierdzono jej zgon. Dwie pozostałe osoby trafiły pod opiekę zespołów ratownictwa medycznego. Do starszej z poszkodowanych wezwano śmigłowiec LPR, który lądował na polu w Waliszewie. Druga osoba (dziecko) została przetransportowana karetką.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia w ruchu na pewno potrwają kilka godzin.

Aktualizacja 16:30 - komunikat KPP GnieznoJak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierująca pojazdem marki Toyota Yaris, 58-letnia mieszkanka gminy Kiszkowo jadąc od strony Imiołek w kierunku Zakrzewa na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką numer 197 zderzyła się z 40-letnią mieszkanką tej samej gminy kierującą samochodem marki Volvo XC. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła kierująca toyotą. Kierująca volvo z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Poznaniu, 15-letni pasażer tego auta z ogólnymi potłuczeniami karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Gnieźnie. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane