czwartek, 15 lipca 2021 23:09

Zaginiona nastolatka odnalazła się

 

Jak poinformowała gnieźnieńska policja, zaginiona na terenie Skorzęcina 13-letnia Sara odnalazła się 220 kilometrów od miejsca, gdzie była widziana po raz ostatni.

Od dwóch dni funkcjonariusze oraz rodzina poszukiwali 13-letniej Sary, która po raz ostatni widziana była w nocy z wtorku na środę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie, gdzie przebywała na wakacjach. Jej zaginięcie zostało zauważone w środowych godzinach porannych, a wkrótce potem rodzina zgłosiła ten fakt na policji. 

- Jeszcze tego samego dnia, w godzinach popołudniowych policjanci ustalili, że Sara najprawdopodobniej udała się do Mielna nad morze, co okazało się prawdą. Dzisiaj wieczorem stamtąd wyjechała. Policjanci z Gniezna i Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odnaleźli ją w Bobolicach, 50 km od Mielna. Obecnie wraca do domu - poinformowała w późny, czwartkowy wieczór KPP Gniezno, dziękując wszystkim za pomoc w poszukiwaniach oraz udzielone wskazówki.

2 komentarzy

  • Link do komentarza avalon niedziela, 18 lipca 2021 16:30 napisane przez avalon

    @Aleksandra - to fakt. Ale niestety to nasze pokolenia wychowują tak dzieci.
    Moja córka ma 11 lat i sporo czasu spędza z telefonem i gra w parkour.
    A co ja robiłem w Jej wieku w 1987? Konsola podpięta do telewizora wkurzała rodziców którzy chcieli popatrzeć na TV a w międzyczasie grało się w ruskie wilki i zające na małych konsolkach. Dzisiejsze pokolenie około 40 latków nie zna PRLu, widzieliśmy tylko w dzieciństwie jego końcówkę która bardziej przypominała lata 90. Nie każdego było stać na konsolę czy komputer ale każdy miał takie urządzenie w swoich marzeniach. Dzisiaj jest to powszechne, może nawet za bardzo. Więc sami korzystamy za dużo i nie interesujemy się za bardzo tym co robią dzieci.

  • Link do komentarza Aleksandra sobota, 17 lipca 2021 20:48 napisane przez Aleksandra

    Gdy ja miałam 13 lat o 22 już musiałam być w łóżku a dziś... Ręce opadają. Rodzice gratuluję Wam takiej odpowiedzialności!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane