sobota, 17 lipca 2021 19:01

Uderzenie w bariery na S5

 

W sobotnie popołudnie na drodze ekspresowej S5 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 17 lipca, krótko przed godziną 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji samochód osobowy, jadący S5 w stronę Bydogszczy wypadł z jezdni i uderzył w bariery enegochłonne.

Na miejsce zadysponowano OSP Zdziechowa, OSP Modliszewo i JRG Gniezno. Po dotarciu zabezpieczono rejon zdarzenia i udzielono pomocy podróżującym autem. Z uwagi na brak wolnych karetek skierowano także śmigłowiec LPR, który jednak został zawrócony w trakcie dolotu.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku S5 odbywał się jednym pasem.

Galeria

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane