sobota, 17 lipca 2021 22:35

Wypadek między Gnieznem a Kłeckiem

 
Wypadek między Gnieznem a Kłeckiem Źródło: OSP Zdziechowa

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotni wieczór na drodze wojewódzkiej nr 190 między Gnieznem a Kłeckiem.

Do zdarzenia doszło 17 lipca po godzinie 20 na odcinku szosy między Działyniem a Pruchnowem. Służby zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego na tym odcinku drogi.

Na miejsce zadysponowano OSP Zdziechowa, OSP Kłecko i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano auto marki Opel, znajdujące się w na polu, po zderzeniu z drzewem. W środku znajdowała się osoba poszkodowana.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozbitego pojazdu i udzielenia pomocy poszkodowanej osobie do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Źródło: OSP Zdziechowa

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane