sobota, 24 lipca 2021 12:00

Interwencja służb przy ul. Witkowskiej

 
W sobotnie przedpołudnie służby otrzymały zawiadomienie o osobie, która miała leżeć na balkonie i się nie ruszać.

Sytuacja miała miejsce 24 lipca, około godziny 11.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mieszkańcy jednego z domów przy ul. Witkowskiej zauważyli, że na jednym z balkonów na sąsiedniej posesji ma leżeć osoba, która się nie rusza.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno z drabiną mechaniczną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dotarciu pod wskazany adres okazało się, że ww. osoba jest przytomna i służbom udało się do niej dostać w celu udzielenia pomocy medycznej - kobieta prawdopodobnie zasłabła. Ostatecznie nie wymagała też hospitalizacji.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane