poniedziałek, 23 sierpnia 2021 17:54

Zderzenie dwóch aut na ul. Słonecznej

 

W poniedziałkowe popołudnie na ul. Słonecznej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 23 sierpnia około godziny 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na łuku drogi ul. Słonecznej doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych - marki Opel i BMW.

Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Jedna osoba trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Słonecznej został zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Patalka wtorek, 24 sierpnia 2021 16:17 napisane przez Patalka

    Osoba poszkodowana przekazana do karetki to jednocześnie oczekiwanie na rezultat - czy obrażenia będą poniżej 7 dni (kolizja) czy powyżej 7 dni (wypadek). Tak stanowią przepisy. Do tego czasu, jeśli na to wskazuje konieczność zabezpieczenia miejsca zdarzenia na czas prowadzonych oględzin, należy zapewnić bezpieczeństwo obecnym na miejscu - policjantom, strażakom. W tej sytuacji, ponieważ było to na łuku drogi, należało drogę zamknąć. Na wszystkie działania są procedury. Boli strasznie przejechanie kilometra więcej objazdem?

  • Link do komentarza Natalka wtorek, 24 sierpnia 2021 11:51 napisane przez Natalka

    Niegroźna kolizja, nawet poduchy nie wystrzeliły ale ulicę trzeba zablokować!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane