wtorek, 31 sierpnia 2021 15:51

21-latek rozbił auto na drzewie

 
21-latek rozbił auto na drzewie źródło: KPP Gniezno

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w minioną niedzielę na drodze prowadzącej przez Szydłowo w gminie Trzemeszno.

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia br. przed godziną 22. Jak wynika z ustaleń policji, na prostym odcinku drogi 21-letni kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w drzewo. 

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy OSP Trzemżal, OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno - kierujący pojazdem z obrażeniami został przetransportowany karetką do szpitala. 21-latek był trzeźwy. Za spowodowanie zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

Funkcjonariusze zwracają się z apelem do zmotoryzowanych, którzy często zapominają, że doświadczenie "za kółkiem" przychodzi z czasem, ale nigdy nie zastąpi on zdrowego rozsądku: - Młodzi kierowcy, którzy dopiero zdobyli prawo jazdy nie posiadają jeszcze odpowiedniego doświadczenia więc powinni szczególnie uważać prowadząc auto, a przede wszystkim nie przeceniać własnych możliwości - pisze KPP Gniezno.

4 komentarzy

 • Link do komentarza NKWó_deczka sobota, 04 września 2021 16:05 napisane przez NKWó_deczka

  Teraz to już nie BMW, a BMRA.

 • Link do komentarza tomek czwartek, 02 września 2021 20:22 napisane przez tomek

  BMW - i wszystko jasne

 • Link do komentarza On wtorek, 31 sierpnia 2021 17:51 napisane przez On

  czy to jest BMW?

 • Link do komentarza Olo wtorek, 31 sierpnia 2021 17:34 napisane przez Olo

  BMW wiadomo:) Też jeżdżę, ale z głową.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane