czwartek, 02 września 2021 09:16

Nowy oddział przedszkolny w Modliszewku

  mn

Z dniem 1 września rozpoczął pracę nowy oddział przedszkolny, który znajduje się w Modliszewku. Było to możliwe dzięki otrzymanemu dofinansowaniu.

Nowy oddział przedszkolny mógł powstać w ramach realizowanego projektu pt. „Nowe miejsca przedszkolne w Gminie Gniezno” w Modliszewku. Placówka wyposażona została w nowe meble, zabawki czy pomoce dydaktyczne. Pozostałe koszty związane z utrzymaniem i funkcjonowaniem miejsca przedszkolnego pokrywane są z projektu.

Całkowita wartość projektu wyniosła około 190 000, 00 zł. Otrzymane dofinansowanie to kwota ponad 160 000, 00 zł. Rodzice ponoszą jedynie koszty związane z częściowym wyżywieniem dzieci.

W uroczystości otwarcia nowego miejsca przedszkolnego uczestniczyła wójt Gminy Gniezno Maria Suplicka oraz dyrektor Przedszkola w Modliszewku Tomasz Kropidłowski.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane