środa, 08 września 2021 16:24

Śmiertelny wypadek między Gnieznem a Trzemesznem

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w środowe popołudnie na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie - zginął motocyklista.

Zdarzenie miało miejsce 8 września, chwilę przed godziną 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku szosy doszło do zdarzenia z udziałem samochodu dostawczego i motocykla. Prawdopodobnie pierwszy z pojazdów zahaczył o kierującego motocyklistę lusterkiem. W wyniku tego jednoślad na skutek uderzenia wypadł z jezdni do rowu - prowadzący go odniósł poważne obrażenia ciała.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego, który po dotarciu i opatrzeniu poszkodowanego zadecydował o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Po tym doszło do zatrzymania krążenia u poszkodowanego. Niestety mimo starań i długiej reanimacji prowadzonej przez strażaków i ratowników z ZRM i LPR, 27-letni mężczyzna zmarł.

Okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Na czas prowadzonych działań ruch na DK15 został zablokowany - utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane