środa, 08 września 2021 20:32

Dachowanie koło Witkowa

 
Dachowanie koło Witkowa zdjęcie nadesłane

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło w środę - tym razem wieczorem, na szosie prowadzącej z Witkowa w kierunku Wrześni. 

Do zdarzenia doszło 8 sierpnia, przed godziną 20 tuż za Witkowem, w rejonie wsi Malenin. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na drodze doszło do wypadnięcia samochodu osobowego marki Peugeot z jezdni, które następnie dachowało w rowie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Witkowo oraz JRG Gniezno, a pierwsze z nich po dotarciu zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz udzieliło pomocy osobie podróżującej pojazdem. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego, została przekazana w celu dalszych badań.

Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane