środa, 15 września 2021 15:06

Pracownicy sortowni śmieci znaleźli w odpadach żywego kota

 
Pracownicy sortowni śmieci znaleźli w odpadach żywego kota kadr z nagrania

Wyjątkowym okrucieństwem wykazał się nieznany sprawca, który wyrzucił żywego kociaka do śmieci. Zwierzę zostało znalezione przez pracowników sortowni odpadów.

O sprawie informuje schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gnieźnie, do którego trafił dziś mały, wychudzony czworonóg. Jak informują pracownicy placówki, został on znaleziony w Zakładzie Zagospodarowywania Odpadami w Lulkowie. 

- Koteczek był w reklamówce i tylko cudem przeszedł przez rozdrabniarkę by trafić na taśmę na której jego przeraźliwy płacz usłyszeli pracownicy zakładu. Maleństwo jest przeraźliwie chude, odwodnione, brudne i mokre. Jest w hipotermii - informują. 

Wychudzony kot trafił do schroniska, gdzie poddano go kąpieli i podano kroplówkę oraz dano ciepła, żeby odzyskał normalną temperaturę. Tyle i aż tyle sprawiło, że czworonóg się uspokoił i zaczął mruczeć: - Bardzo dziękujemy pracownikom ZZO Lulkowo za udzielenie mu pierwszej pomocy i dostarczenie do naszego Schroniska - piszą pracownicy placówki. 

1 komentarz

  • Link do komentarza marek środa, 15 września 2021 23:15 napisane przez marek

    potworne do czego zdolni są ludzie, ale tez budujące jak zachowali się pracownicy zakładu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane