czwartek, 16 września 2021 17:06

Zdarzenie z rowerzystą w centrum miasta

 
W czwartkowe wczesne popołudnie na ul. Mieszka I doszło do zderzenia samochodu i rowerzysty.
Do zdarzenia doszło 16 września przed godziną 14 na ul. Mieszka I między up. Chrobrego a Moniuszki. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący rowerem, 27-letni gnieźnianin podczas włączania się do ruchu z chodnika na jezdnię nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu fiatem fiorino.

W wyniku uderzenia kierujący jednośladem odniósł obrażenia i został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Jak ustalili policjanci, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

1 komentarz

  • Link do komentarza kierowca czwartek, 16 września 2021 19:21 napisane przez kierowca

    rowerzyści nie potrafią jeździć na rowerach raz jada draga a jak są światła to na chodnik i po przejściu i powrotem na chodnik

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane