środa, 22 września 2021 13:57

Tragiczny wypadek na budowie

 

W środowe przedpołudnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku na terenie jednej z nieruchomości w Mnichowie.

Do zdarzenia doszło 22 września przed południem w Mnichowie (gmina Gniezno), przy jednym z domów. Według wstępnych ustaleń, podczas prowadzonych prac jeden z mężczyzn spadł z wysokości na ziemię, odnosząc przy tym rozległe obrażenia głowy. 

Informację o zaistnieniu takiego zdarzenia potwierdziła nam policja. Niestety, życia poszkodowanego mężczyzny nie udało się uratować i stwierdzono zgon.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do badań w zakładzie medycyny sądowej. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane