czwartek, 23 września 2021 07:58

Staranowała bramę i wpadła na dom. Miała 2,5 promila

 
Staranowała bramę i wpadła na dom. Miała 2,5 promila źródło: OSP Łubowo

Za spowodowanie zdarzenia drogowego pod wpływem alkoholu odpowie kobieta, która w środowy wieczór wpadła samochodem na teren posesji, uderzając w skrzynkę gazową przy budynku.

Do zdarzenia doszło 22 września, około godziny 21 w Dziekanowicach. Tam to kierująca samochodem marki KIA Carnival, jadąc od strony Siemianowa, na skrzyżowaniu w centrum wsi podczas skrętu w prawo wypadła z drogi, przejechała pas zieleni, wyłamała w bramę prowadzącą na teren posesji, a następnie uderzyła w skrzynkę gazową znajdującą się przy budynku mieszkalnym, uszkadzając także elewację.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo, OSP Lednogóra i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano auto po uderzeniu w skrzynkę z instalacją, jednak zawór z gazem zdążono już zakręcić. Ponadto stwierdzono, że osoba kierująca pojazdem zdążyła się oddalić.

Po dotarciu policji rozpoczęto poszukiwania za kobietą, która miała prowadzić auto. Do pomocy zaangażowano także jeszcze jeden patrol: - Na miejscu ustalono, że kierująca oddaliła się w stronę miejscowości Siemianowo - przekazała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno. Dzięki pozyskanej informacji o możliwym miejscu przebywania sprawczyni zdarzenia, policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie w jednym z mieszkań zastali kierującą - licząca 35 lat kobieta w momencie zatrzymania miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Z uwagi na złe samopoczucie został wezwany zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł ją do szpitala.

Uszkodzoną instalację zabezpieczyło pogotowie gazowe. Pojazd, który uczestniczył w zdarzeniu, został zabezpieczony na parkingu depozytowym. Dalsze postępowanie w sprawie trwa. 

źródło: OSP Łubowo

7 komentarzy

 • Link do komentarza heheh poniedziałek, 27 września 2021 09:18 napisane przez heheh

  "Szlachta nie pracuje"?

 • Link do komentarza Pro sobota, 25 września 2021 14:57 napisane przez Pro

  Do paki na długie lata to oducza się chlac i wsiadać za kółko...nie ma dnia żeby przez chlejusow ktoś nie zginął.

 • Link do komentarza Damiano piątek, 24 września 2021 18:34 napisane przez Damiano

  Jak ma 7 dzieci to 3500 zł. Coś zawsze na wódeczkę będzie - to priorytet u niej :) Powinni ją za d.... i posadzić na pół roku. Może się ona i jej pijacka rodzinka opamięta.

 • Link do komentarza Stefan czwartek, 23 września 2021 21:12 napisane przez Stefan

  Podobno to siostra "nieuważnego kierowcy" który po pijanemu w ub. roku zabił w wypadku samochodowym swoich dwóch kumpli. Kobieta ma 7 dzieci i pobiera 5 x 500+, więc na wódeczkę jest... Skrajna patologia - przewiduję, że karę dostanie niską bo przecież dzieci...

 • Link do komentarza wilk czwartek, 23 września 2021 17:07 napisane przez wilk

  Kawa--- cała prawda o nadzwyczajnej kaście,za nasze pieniądze !!! Popieram w tym wypadku Cejrowskiego WSZYSCY WON za DON !!!!Kopać rowy !!

 • Link do komentarza Marek czwartek, 23 września 2021 13:09 napisane przez Marek

  @Kawa niestety masz rację. Dołożyłbym jeszcze powołanie się na Cimoszewicza...

 • Link do komentarza Kawa czwartek, 23 września 2021 08:29 napisane przez Kawa

  Nie odpowie! Powoła się na Durczoka, Kozidrak, Najsztuba... Poza tym wystarczy, że powie jeb... PIS i już będzie wolna!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane