piątek, 24 września 2021 07:42

W sobotę utrudnienia w rejonie Lubochni

 

W najbliższą sobotę 25 września w rejonie Lubochni, Kujawek i Wymysłowa odbywać się będą zawody triathlonowe - mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

25 września 2021 roku odbędzie się kolejna edycja Lubochnia Adventure Race. To triathlon, w którym zawodnicy mają do pokonania trzy konkurencje: etap kajakowy po jeziorze Wierzbiczany, etap rowerowy oraz etap biegowy, głównie duktami leśnymi.

W trakcie zawodów (między 10.00 a 15.00) będą występować ograniczenia w ruchu na drogach lokalnych w rejonie pomiędzy Lubochnią, a Kujawkami oraz Wymysłowem, głównie jednak po drogach leśnych. Kierowcy proszeni są o stosowanie się do obowiązującego tego dnia oznakowania oraz poleceń służb kierujących ruchem. 
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane