niedziela, 26 września 2021 12:41

Motocykliści wypełnili ulice miasta

 

W niedzielne południe na gnieźnieńskim Rynku rozpoczęło się zakończenie sezonu motocyklowego. Na plac zajechały się setki maszyn z całego kraju.

Po długiej przerwie na głównym placu miasta ponownie wybrzmiał ryk motocykli, które zjechały się na zakończenie sezonu. Tradycyjna impreza co roku gromadziła setki miłośników zmotoryzowanych jednośladów, którzy przybywali swoimi wehikułami nie tylko z najbliższej okolicy, ale także z innych części Polski. Tak też było i w niedzielę 26 września, kiedy Rynek oraz pobliskie ulice wypełnił się motocyklami.

Po zjechaniu się wszystkich motocyklistów, którzy wypełnili szczelnie cały plac, dokładnie w południe wyruszyli oni w trasę prowadzącą ulicami miasta, zmierzając w kierunku zielonego zaplecza Muzeum Zabytków Kultury Technicznej przy ul. Wrzesińskiej. 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane