czwartek, 30 września 2021 08:12

Zderzenie dwóch aut w czwartkowy ranek

 
Zderzenie dwóch aut w czwartkowy ranek źródło: OSP Witkowo

Jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w czwartkowy ranek na szosie z Witkowa w kierunku Mielżyna.

Do zdarzenia doszło 30 września, po godzinie 6. Służby zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów na drodze wojewódzkiej nr 260 tuż za Mielżynem w kierunku Witkowa. Na miejsce skierowano OSP Witkowo, OSP Mielżyn oraz JRG Gniezno.

Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano dwa pojazdy marki Volkswagen i Opel po zderzeniu czołowo-bocznym na jednym ze skrzyżowań. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz uszkodzonych pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą zajął się zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane