piątek, 01 października 2021 16:17

Wypadek w piątkowe popołudnie

 

Do poważnego wypadku doszło w piątkowe popołudnie na szosie prowadzącej z Modliszewa do Świątnik Małych.

Do zdarzenia doszło 1 października, przed godziną 16 na pograniczu gminy Gniezno i gminy Mieleszyn. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na skrzyżowaniu dwóch dróg doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen z pojazdem marki Citroen.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Modliszewo, OSP Mieleszyn, OSP Karniszewo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano rozbite pojazdy. Mężczyzna prowadzący Volkswagena musiał zostać wydobyty z pojazdu, a następnie przeniesiony do karetki. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane