poniedziałek, 04 października 2021 16:32

Wypadek na ul. Poznańskiej. Jedna osoba poszkodowana

 

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowe popołudnie - tym razem na ul. Poznańskiej, gdzie w samochód osobowy uderzyła ciężarówka.

Do zdarzenia doszło 4 października, przed godziną 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w samochód osobowy marki Volkwagen, stojący na pasie w kierunku Poznania przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną (przy ul. Topolowej), uderzyła ciężarówka jadąca w tym samym kierunku. W wyniku tego popchnięty mniejszy z pojazdów uderzył w tył poprzedzającego go samochodu dostawczego.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyło rejon zdarzenia oraz wykonało dostęp do kobiety poszkodowanej, znajdującej się w Volkswagenie. Z uwagi na poważne obrażenia ciała, po opatrzeniu na miejscu, została ona przetransportowana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. 

Na czas prowadzonych działań ruch na pasie w kierunku Poznania został całkowicie zablokowany. Utrudnienia na miejscu zdarzenia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. 

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza szofer środa, 06 października 2021 13:54 napisane przez szofer

  S5 miała wyeliminować przeciążenie obwodnicy Gniezna, tymczasem nic się nie zmieniło, a TIRy pędzą od Poznania w kierunku Bydgoszczy znacznie powyżej dopuszczalnej prędkości. Wystarczy stanąć na skrzyżowaniu Poznańska/Kłeckoska?/Łaskiego. I gdy TIRowcy jadący w kierunku Bydgoszczy widzą z daleka zielone światło, to dają nogę do dechy i pędzą na złamanie karku. Nikt tam niczego nie kontroluje i aż dziw, że nie ma tam wypadków. A z kolei mistrzowie kierownicy z Gniezna pędzą wyprzedając tych na lewym pasie tylko po to, by zajechać im drogę kierując się za moment w stronę Ronda PCK. Istne szaleństwo!

 • Link do komentarza wskaźnik środa, 06 października 2021 12:52 napisane przez wskaźnik

  a jeśli tir jechał z Wrześni to jak miał się kierować na S5 w stronę Bydgoszczy? Tak kieruje tranzyt

 • Link do komentarza Tomasz wtorek, 05 października 2021 23:01 napisane przez Tomasz

  Ustawić dopuszczalny tonaż i po problemie.

 • Link do komentarza Mee poniedziałek, 04 października 2021 17:22 napisane przez Mee

  Mają obwodnicę zrobioną, a pchają się przez miasto i beczą przez CB, że za dużo sygnalizacji naustawiane

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane