wtorek, 05 października 2021 12:37

Planowane zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Gdańskiej

 
Planowane zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Gdańskiej źródło: Google Street View

W związku z planowanym remontem przejazdu kolejowego w ciągu ul. Gdańskiej, na kilka dni zostanie on zamknięty.

Jak poinformował wykonawca prac, w drugiej połowie października planowane jest zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Gdańskiej. Związane jest to z remontem, który realizowany będzie na linii kolejowej nr 281.

W związku z tym od środy 20 października br. od godziny 8 do wtorku 26 października br. do godziny 18 nastąpi zamknięcie przejazdu i obowiązywać będą objazdy przez Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego. Jak zapowiada wykonawca prac - przez tory będzie możliwy ruch pieszy. 

W związku z powyższym można spodziewać się zmian w kursowaniu autobusów MPK w rejon ul. Pałuckiej. Póki co jednak przewoźnik jeszcze nie opublikował komunikatu w tej sprawie. 

7 komentarzy

 • Link do komentarza Ha ha ha niedziela, 10 października 2021 13:50 napisane przez Ha ha ha

  Jak to jest w tv oglądamy jak gdzie indziej w ciągu paru godzi wymieniają tory na całej stacji a tu przejazd przez tydzień?

 • Link do komentarza kierowca bombowca czwartek, 07 października 2021 23:13 napisane przez kierowca bombowca

  Szybciej będzie można objechać Pałucką, Orcholską i Lednicką. Ciekawe czy postawią tam jakieś ograniczenia;)

 • Link do komentarza Tadeusz czwartek, 07 października 2021 09:45 napisane przez Tadeusz

  Świetnie przejazd zamknięty w czasie odwozu kukurydzy do Chemirolu gratuluje wyczucia czasu

 • Link do komentarza Anna środa, 06 października 2021 11:03 napisane przez Anna

  Najpierw niech otworzą wiadukt, objazd Wolnośći a pózniej zamknąć następną część miasta!!!!

 • Link do komentarza Kiniu środa, 06 października 2021 09:38 napisane przez Kiniu

  Tu się nie ma co dziwić Mpk wszystkie zmiany w rozkładzie jazdy podaje na ostatnią chwilę. Niedługo ma być otwarty wiadukt a o nowym rozkładzie jazdy dla osób pracujących z tamtej strony miasta też jeszcze nie wiadomo. Kiedy będą jakieś informacje Cisza. Co tu się dziwić jakie rządy w firmie taki przekaz informacji.

 • Link do komentarza tragedia środa, 06 października 2021 09:19 napisane przez tragedia

  No to Galerię GNIEZNO i KFC też można na ten czas zamknąć . Tylko budowlańcy jakoś sobie dookoła dojadą do Castoramy. Bo oni muszą kupić drobiazgi, by wykonać zlecony im remont . Chyba, że budowlańcy pojadą do Konstruktora, bo tam będą mieli bliżej . To wtedy i Castorama może sobie robić REMAMENT.

 • Link do komentarza państwo z dykty wtorek, 05 października 2021 14:50 napisane przez państwo z dykty

  Pewnie będą budować przejazd podziemny pod torami aby żyło się lepiej. Zapomniałem, że u nas tylko ścieżki i wybiegi dla psów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane