niedziela, 10 października 2021 15:13

Wypadek z udziałem motocykla na DK15

 

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie i to ponownie tego dnia na drodze krajowej nr 15.

Zdarzene miało miejsce 10 października, po godzinie 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 (Placu Obrońców Żydowa) i ul. Kościuszki doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Ford z motocyklem. W wyniku tego dwie osoby jadące jednośladem upadły na jezdnię odnosząc obrażenia.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Żydowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu udzielono pomocy podróżującym motocyklem do czasu przybycia zespołów ratownictwa medycznego, które po opatrzeniu  poszkodowanych, przetransportowały ich do szpitali w Gnieźnie i Wrześni.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

1 komentarz

  • Link do komentarza rowerzysta poniedziałek, 11 października 2021 17:06 napisane przez rowerzysta

    Trzymaj się mistrzu, wracaj szybko do zdrowia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022