środa, 13 października 2021 12:06

Zderzenie ze skuterem - jedna osoba trafiła do szpitala

 
Zderzenie ze skuterem - jedna osoba trafiła do szpitala źródło: OSP Trzemeszno

W środowy ranek w Trzemesznie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego samochodem osobowym i skuterzysty. 

Do zdarzenia doszło 13 października po godzinie 8 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ul. Kościuszki w Trzemesznie doszło do zderzenia samochodu osobowego i skutera, w wyniku czego osoba kierująca jednośladem upadła na jezdnię, odnosząc obrażenia.

Przybyły zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy, a następnie po opatrzeniu przetransportował na dalsze badania do szpitala. Na miejscu działania prowadziło OSP Trzemeszno i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia na czas prowadzonych oględzin. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane