sobota, 16 października 2021 15:40

Zderzenie w sobotnie południe

 
Zderzenie w sobotnie południe źródło: OSP Dąbrówka Kościelna

Do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem zostały zadysponowane służby w sobotnie południe.

Do zdarzenia doszło 16 października, około godziny 12:30. Wówczas to służby otrzymały informację o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 197, tuż za Kiszkowem w kierunku na Skoki z szosą prowadzącą do Dąbrówki Kościelnej.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kiszkowo, OSP Dąbrówka Kościelna oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano pojazdy po zderzeniu czołowo-bocznym. Trzej uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego - wszyscy pozostali na miejscu.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch w kierunku Dąbrówki Kościelnej odbywał się z utrudnieniami. 

źródło: OSP Dąbrówka Kościelna

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022