wtorek, 02 listopada 2021 13:02

Zderzenie z ciężarówką

 
We wtorkowe południe doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką - jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 2 listopada, po godzinie 12. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu szosy prowadzącej z Łubowa w kierunku Leśniewa i drogi w stronę Pierzysk (tuż za wiaduktem nas S5) doszło do czołowo-bocznego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W wyniku tego mniejsze z aut przemieściło się na chodnik i zatrzymało na barierce.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów udzielono pomocy jednej osobie poszkodowanej do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się bez większych utrudnień.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane