piątek, 05 listopada 2021 08:28

Pchał skuter wzdłuż drogi - został potrącony

 

21-letni mieszkaniec Gniezna trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez auto na szosie, na której pchał swój skuter.

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie 4 listopada, tuż po zmroku, na odcinku szosy między Niechanowem a Żelazkowem. Jak wynika z ustaleń policji, 68-letni kierujący samochodem marki Skoda, jadąc w kierunku Gniezna, najechał na 21-letniego pieszego, który pchał skuter idąc nieprawidłową stroną jezdni.

- W wyniku zdarzenia pieszy upadł na jezdnię, odnosząc obrażenia ciała. Ze złamaniem nogi został przewieziony do szpitala - przekazała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno. Poszkodowanym był mieszkaniec Gniezna, któremu skuter najprawdopodobniej się zepsuł. Jak ustalili policjanci, obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

Na miejscu działania w kierowaniu ruchem i zabezpieczeniu rejonu zdarzenia prowadziło OSP Niechanowo. Policjanci zabrali dowody rejestracyjne obu pojazdów. Postępowanie w tej sprawie trwa.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jan sobota, 06 listopada 2021 05:19 napisane przez Jan

    Zagospodarowanie torowiska kolejki wonskotorowej częściowe wyłożenie kostką brukową stworzyło by bezpieczną ścieżkę rowerową i motorowerów .miasto zyskało by nowa ścieżkę dla rowerów z Gniezna do Zelazkowa
    Niechanowo Witkowa Anastazewa
    .Wystarczy porozumienie z miłości siłami kolejki Wąskotorowej

  • Link do komentarza kierowca piątek, 05 listopada 2021 10:38 napisane przez kierowca

    ODBLASKI LUDZIE... warto o siebie zadbać

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022