poniedziałek, 15 listopada 2021 18:17

Zderzenie dwóch aut i ciężarówki

 
Zderzenie dwóch aut i ciężarówki źródło: PSP Gniezno

W poniedziałkowy ranek na węźle łączącym Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego z drogą krajową nr 15 doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Do zdarzenia doszło 15 listopada 2021 roku tuż przed godziną 6 rano. Wówczas to wpłynęła informacja o zderzeniu trzech pojazdów na zjeździe z Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego na drogę krajową nr 15 na wysokości Róży.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Gniezno oraz OSP Strzyżewo Smykowe. Po dotarciu na miejsce okazało się, że miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych oraz ciężarówki, przy czym wszyscy uczestnicy opuścili pojazdy o własnych siłach.

Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji i udzieleniu jednemu kierowcy pierwszej pomocy medycznej. Następnie osoba ta, po przebadaniu przez ratownika z karetki, pozostała na miejscu i nie wymagała hospitalizacji. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany i kierowany na objazd. 

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane