poniedziałek, 20 grudnia 2021 07:47

Świąteczne zakupy? Zapraszamy do Centrum Handlowego „Jagoda”

  Artykuł sponsorowany

Nadchodzący świąteczny okres to czas, kiedy każdy zaczyna myśleć o prezentach dla najbliższych oraz przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Warto wybrać miejsce, w którym znajdzie się sporo pomysłów na prezenty.

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia, podobnie jak i poprzednie, obchodzone są wciąż w wyjątkowym dla wszystkich okresie. Dla wielu będzie to czas nie tylko oderwania się od zgiełku codzienności, obowiązków zawodowych, ale także chwila spokoju oraz okazja do spędzenia tych dni z rodziną. Warto zatem wcześniej zadbać o to, by w te święta niczego nie zabrakło - zarówno pod choinką, jak i na świątecznym stole. 

W Centrum Handlowym "Jagoda" każdy może znaleźć pomysł na prezent dla najbliższego. W sklepie Decathlon oczywiście warto poszukać czegoś w kierunku aktywności, rekreacji oraz sportu. Dla niektórych może to być okazja do mobilizacji w związku z postanowieniami noworocznymi, a dla innych po prostu możliwość poprawy kondycji. Bieganie, jazda rowerem, jeździectwo, sporty siłowe, wędrówki górskie czy spacery - wybór dowolny. Do tego warto zaznaczyć, że od niedawna do Centrum Handlowego "Jagoda" kieruje ścieżka rowerowa, poprowadzona wzdłuż ul. Gdańskiej, która w przyszłym roku w całości pozwoli na bezpieczniejsze dotarcie miłośników jednośladów z centrum miasta. 

Laptop, komputer, monitor, powerbank, słuchawki, dysk zewnętrzny i inne akcesoria elektroniczne mogą być dobrym prezentem świątecznym, zarówno dla młodszego, jak i starszego członka rodziny. Dla wielu nadchodzący okres jest też czasem, kiedy staramy się racjonować wydatki. Mimo to przy tej okazji warto zawczasu pomyśleć o wymianie sprzętu AGD i RTV, zwłaszcza przed końcem roku. W Media Expert istnieje możliwość nie tylko zapoznania się z możliwościami różnych urządzeń, ale także (w przypadku zakupu) bezpłatnego oddania starego. A może to też okazja na wspólny prezent dla całej rodziny?

Zanim wyruszymy na zakupy w sklepie Jagoda Sam, warto wcześniej przygotować listę potrzebnych produktów. Oferta sklepu jest urozmaicona, a podczas odwiedzin warto zajrzeć nie tylko do odmienionego działu z pieczywem, bogatej oferty wędlin oraz warzyw i owoców. Poszukujący mogą spojrzeć na półki z zabawkami dla dzieci, ale także do części z różnymi akcesoriami domowymi, gdzie również nie brakuje inspiracji do mniejszych lub większych prezentów. Na pewno znajdą się tu też pomysły "last minute", nie tylko dla najbliższych, ale też znajomych. 

Również czworonogi mogą obchodzić wspólnie z nami te święta. W sklepie zoologicznym "Słoń", mieszczącym się od strony parkingu, znajduje się spora oferta nie tylko samych karm i akcesoriów, ale oczywiście zabawek. Tych ostatnich naszym pupilom nigdy nie jest za mało.

Wszystkie zakupy można wykonywać wspólnie z rodziną, ale też poza oczami najmłodszych (zwłaszcza, gdy szukamy prezentów). W czasie odwiedzin w sklepach mogą oni korzystać z Centrum Rozrywki dla Dzieci "JupiLand", gdzie łatwo można odwrócić ich uwagę od niesionych toreb lub pakunków, zawczasu zaniesionych do samochodu. Miejsce to jest otwarte dla najmłodszych także w godzinach popołudniowych, dlatego jest to dobra opcja dla wspólnego wypadu. 

Przy okazji, jeśli jest ku temu chęć, w znajdującej się obok placówce Poczty Polskiej można wysłać list do Gwiazdora. Dla zainteresowanych podajemy adresy, pod które najmłodsi mogą kierować swoje świąteczne życzenia:

Santa Claus
Arctic Circle 96930
Rovaniemi
Finlandia

lub też w Polsce:

Biuro Listów do Świętego Mikołaja
Polska Wioska Świętego Mikołaja
Przystanek Mikołajów
57-215 Srebrna Góra

Centrum Handlowe "Jagoda"  już w świątecznej szacie czeka na klientów, a tuż przed świętami w środku pojawi się jeszcze stoisko ze sztucznymi ogniami. Zapraszamy!

 

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Mieszkanka poniedziałek, 20 grudnia 2021 13:06 napisane przez Mieszkanka

    Bardzo lubię tam robić zakupy. Mają bardzo duży wybór dzięki czemu można wybrać droższy lub tańszy produkt. Rzeźnik super, ogromny wybor

  • Link do komentarza Marek ZYGMUNT sobota, 11 grudnia 2021 08:15 napisane przez Marek ZYGMUNT

    Faktem jest, że ten sklep choć odrobinę z drogi jest jednak NAJLEPIEJ ZAOPATRZONYM SKLEPEM w Gnieźnie. Ma też najszersze alejki miedzy regałami i największy porządek na półkach. A i do kas czeka się najkrócej ! Na prawdę warto tam skręcić, by kupić to co najbardziej lubimy ! Dostaniemy tam na prawdę wszystko co pamiętamy z naszego dzieciństwa ! Jedyny minus to nie za duży parking. Ale jest jeszcze ten przed sklepem DECATLON.

  • Link do komentarza czytelnik piątek, 10 grudnia 2021 10:08 napisane przez czytelnik

    Lubię tam kupować. Dobre zaopatrzenie i miła obsługa!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane