wtorek, 07 grudnia 2021 07:59

Dachowanie w środku nocy

 
Dachowanie w środku nocy źródło: OSP Witkowo

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na szosie prowadzącej przez Ruchocin, gdzie miało miejsce dachowanie pojazdu.

Do zdarzenia doszło 7 grudnia, przed godziną 4 w nocy. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Opel Corsa, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, wpadł w poślizg, a następnie wypadł z jezdni i dachował w polu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Witkowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano kierującego, który zdołał opuścić pojazd o własnych siłach. Decyzją przybyłych ratowników medycznych został przewieziony do szpitala.  


źródło: OSP Witkowo

1 komentarz

  • Link do komentarza Jarosław wtorek, 07 grudnia 2021 09:29 napisane przez Jarosław

    Następny wiejski Hołowczyc

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane