niedziela, 12 grudnia 2021 13:08

Awaria wodociągu na ul. Roosevelta (aktualizacja)

 

PWiK poinformowało o możliwości wstrzymania dostaw wody do niektórych budynków położonych w rejonie os. Konikowo i Tysiąclecia.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje , że w związku z awarią sieci wodociągowej w niedzielę 12 grudnia od godziny 13.00 wystąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulicy Roosevelta na odcinku od ul. Libelta do al. Reymonta oraz ulic sąsiadujących. 

Spółka przeprasza za zaistniałe utrudnienia. 

Aktualizacja z godziny 19:45

Awaria wodociągu jest w rejonie skrzyżowania ul. Roosevelta i Laubitza. W wykopie tuż obok wycieku znajduje się kabel, dlatego na miejsce wezwano także pogotowie energetyczne. Póki co nie wiadomo do której godziny awaria zostanie usunięta.

Jednocześnie przy ul. Słowackiego (koło wieżowca) trwa wypływ wody z sieci, by pracownicy PWiK mogli podjąć naprawę uszkodzonego odcinka.

Po obu osiedlach w rejonie ulic wyłączonych z dostępu do wody kursuje beczkowóz. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza angelika niedziela, 12 grudnia 2021 20:56 napisane przez angelika

    aha

  • Link do komentarza mieszkaniec Konikowa niedziela, 12 grudnia 2021 20:37 napisane przez mieszkaniec Konikowa

    Panie Redaktorze, dobrze, ze ten beczkowóz kursuje, ale o tym, ze on jest na mojej ulicy dowiedziałem się ......................telefonując do PWiK. Przecież jest zima, wszyscy mają pozamykane okna, często pozasłaniane różnymi roletkami i nie patrzą co chwila na ulicę. Czy naprawdę w tej sytuacji nie powinien taki beczkowóz używać sygnału dźwiękowego? Po kilkukrotnym trąbieniu niejeden z mieszkańców zareagowałby na to, co się dzieje na ulicy i skorzystał z dowożonej wody. Tak mało potrzeba, by akcja była sprawna!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane