piątek, 17 grudnia 2021 22:00

Pożar przy ul. Wyszyńskiego. Jedna osoba poszkodowana

 

W piątkowy wieczór służby zostały powiadomione o pożarze, jaki wystąpił w centrum Gniezna w oficynie przy ul. Wyszyńskiego.

Do zdarzenia doszło 17 grudnia, po godzinie 21. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mieszkańcy budynku przy ul. Wyszyńskiego zauważyli dym, który zaczął się wydobywać z jednego z lokali na piętrze. 

Na miejsce zdarzenia przybyła powiadomiona policja oraz zastępy JRG Gniezno. Po dotarciu strażaków zastano gęste zadymienie pomieszczeń w oficynie, w której po przeszukaniu znaleziono mężczyznę. Poszkodowany został wyniesiony z budynku i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który przewiózł go do szpitala. Jednocześnie prowadzona była akcja gaśnicza oraz wentylacja pomieszczeń w celu znalezienia źródła zadymienia. Gęsty dym spowił w tym czasie ul. Wyszyńskiego oraz pobliskie podwórka. 

Akcja gaśnicza na miejscu cały czas trwa. Obecnie nie są znane przyczyny pożaru. Jest to ta sama oficyna, w której doszło do pożaru rok temu - 13 grudnia 2020 roku.

 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Bolo sobota, 18 grudnia 2021 16:41 napisane przez Bolo

    Tam się chyba dosyć często pali?

  • Link do komentarza Wyszyna sobota, 18 grudnia 2021 00:20 napisane przez Wyszyna

    Pytanie tylko jedno poszkodowany czy poszkodowana

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022